Kanał Sportowy pokaże turnieje pokerowe

Kanał Sportowy pokaże turnieje pokerowe

Kanał Sportowy już wkrótce będzie transmitował turnieje pokerowe. Krzysztof Stanowski poinformował, że odbyły się pierwsze testy nowego formatu z użyciem technologii znanej z prawdziwych turniejów. 


O szczegółach projektu dowiedzieliśmy się wraz z dodaniem tajemniczego zdjęcia stołu pokerowego na mediach społecznościowych Kanału Sportowego. Niedługo później, Krzysztof Stanowski na swoim Twitterze podzielił się informacjami na temat nowego formatu związanego z pokerem.

Jak podał jeden z twórców kanału, w ostatnich dniach odbyły się testy turnieju pokera, który ma być "pretekstem do towarzyskich spotkań i anegdot". W turniejach "KS" mają brać udział znane osobistości z różnych branż, a karty będą widoczne dla widzów wraz z wyliczeniam szans na żywo. Komentarz do wydarzenia dostarczy natomiast Rafał Gładysz.

 Jak możemy się domyślać, nowy format nie będzie publikowany na YouTube, gdyż byłoby to sprzeczne z wewnętrznym regulaminem platformy. Dziennikarze Kanału Sportowego zapewnili jednak jakiś czas temu, że wkrótce ruszy oficjalny player od "KS" na dedykowanej stronie. To prawdopodobnie tam transmitowane będą pokerowe turnieje

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.