Kanał Sportowy ogłosił, że będzie wydawał drukowany

Kanał Sportowy ogłosił, że będzie wydawał drukowany "Kwartalnik Sportowy"

Kanał Sportowy stale podejmuje się nowych i ciekawych inicjatyw. Tym razem dziennikarze współtworzący kanał ogłosili, że będą wydawać swój własny drukowany "Kwartalnik Sportowy". W kwartalniku ukażą się m.in. artykuły i felietony Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego czy Krzysztofa Stanowskiego, który został redaktorem naczelnym magazynu. 


W magazynie ma znaleź się wiele interesujących i eksluzywnych treści, których szczegóły mamy wkrótce poznać. Dodatkowo, oprócz treści dziennikarzy odpowiedzialnych za działalność Kanału Sportowego, w piśmie pojawią się także teksty Przemysława Rudzkiego, Sebastiana Parfjanowicza, Mateusza Rokuszewskiego, Jakuba Białka, Michała Treli czy Pawła Grabowskiego.

 Każde wydanie "Kwartalnika Sportowego" będzie miało ok. 300 stron, a pierwszy numer można zamówić na stronie wydawnictwa Kanału Sportowego do końca maja. Jak informuje Krzysztof Stanowski, magazyn będzie dostępny tylko i wyłącznie w preorderze na stronie internetowej wydawnictwa KS.

 "Kwartalnik Sportowy" dostępny jest obecnie w promocyjnej cenie 32,99 zł, a jego wysyłka nastąpi po 25 czerwca. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem magazynu w preorderze, możecie to zrobić klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.