Szwagry rewolucjonizują kanał ŚmiechawaTV - już niedługo płatne subskrybcje

Szwagry rewolucjonizują kanał ŚmiechawaTV - już niedługo płatne subskrybcje

Dzisiaj na kanale ŚmiechawaTV pojawił się krótki filmik, w którym Szwagry poinformowali nas o nadchodzących zmianach. Już od 1 maja na ich kanale pojawią się subskrypcje premium. Dotychczasowi widzowie nie muszą się martwić o płatność za możliwość subskrybowania, jednak nowi fani będą musieli zapłacić za dostęp do materiałów przygotowanych przez twórców. 

Szwagry już od dłuższego czasu przygotowywały się do wprowadzenia płatnych subskrybcji, które przyczynią się do rozwoju kanału. Stali widzowie nie będą musieli płacić, ponieważ ich subskrypcje same zostaną przekształcone z zwykłych na premium. Osoby, które nie posiadają konta na YouTube i nie są subskrybentami, już od 1 maja nie zobaczą niestety filmów przygotowanych przez Antka i Szwagra.Szwagry widzieliście już? Wprowadzamy trochę zmian na kanale, warto się zapoznać ᕀ� pozdro A i Sz


Post udostępniony przez Szwagry (@smiechawatv)


Twórcy kanału zabezpieczyli się również na wypadek kopiowania materiałów i upubliczniania ich w serwisie YouTube. Wszystkie te profile, które będą chciały to zrobić, będą automatycznie blokowane. ŚmiechawaTV chce stworzyć dzięki tej zmianie elitarną grupę widzów, która będzie miała aktywny wpływ na produkcje nagrywane przez YouTuberów.

Decyzja wpłynęła także na liczbę subskrybcji. Mogliśmy wczoraj obserwować, jak w ciągu kilku godzin, w bardzo szybkim tempie przybywało coraz więcej nowych widzów. Warto dodać, że Szwagry są o krok od zdobycia progu miliona subskrybentów, a ta zmiana na pewno pomoże im osiągnąć go w krótkim czasie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.