Wystartował kanał Igrzysk YouTuberów!

Wystartował kanał Igrzysk YouTuberów!

Walka Rafonixa i Daniela Magicala zbliża się do nas wielkimi krokami! YouTuberzy przygotowują się już do tego wydarzenia, jednak jego data nie jest jeszcze znana. Dzisiaj natomiast wystartował kanał "Igrzyska YouTuberów", na którym pokazane zostaną treningi twórców i materiały związane z ich pojedynkiem.


Jakiś czas temu pisaliśmy na naszej stronie o podpisaniu umowy dotyczącej walki, która jest zapewnieniem, że pojedynek się odbędzie. W umowie zawarty jest warunek, że YouTuberzy muszą przystąpić do walki na ustalonych zasadach, co oznacza między innymi zmiany zarówno w wadze Rafonixa, jak i Daniela Magicala.

Daniel kilkukrotnie na swoich streamach pokazywał swoje przygotowania do walki. Rafonix natomiast stwierdził, że najpierw porządnie potrenuje, zanim pokaże widzom swoje umiejętności. Przygotowania obydwu twórców będziemy mogli śledzić na nowym kanale "Igrzyska YouTuberów", na którym dzisiaj obył się pierwszy, krótki stream prowadzony przez Daniela. Streamer transmitował swoje pierwsze odwiedziny w klubie sportowym w Olsztynie. Twórca potwierdził także, że planuje streamować swoje treningi i na żywo pokazywać swoją formę.Przygotowania do sportowego spotkania YouTuberów odbywają się w bardzo poważny sposób, a jak można zauważyć, twórcy także nie lekceważą tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że już niedługo poznamy szczegóły dotyczące walki!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.