Kanał

Kanał "Bronzowe Myśli" trafia na sprzedaż!

Bronzowe Myśli to kanał, którego stałym bywalcom Summoners Rift na pewno nie trzeba przedstawiać. Jest to największy kanał w Polsce dotyczący League of Legends, który w pewnym momencie, osiągał wyniki rzędu kilkuset tysięcy wyświetleń na odcinek. Stali widzowie z pewnością mogli zauważyć, że przez ostatni rok, odcinki były publikowane dużo rzadziej, a na kanale pojawił się film, który wszystko w tej kwestii wyjaśnia. 


Jak możemy dowiedzieć się z opublikowanego wczoraj materiału, kanał zostaję oficjalnie wystawiony na sprzedaż i czeka na swojego nowego właściciela. Twórca do tej pory odpowiedzialny za prowadzenie kanału, tłumaczy iż zwlekał z decyzją sprzedania kanału od ponad roku. Chęć skupienia się na swojej firmie oraz zmiana swoich życiowych zainteresowań zmusiła jednak Tomasza, bo tak nazywa się twórca kanału, do podjęcia takiej, a nie innej decyzji. Cały materiał, z którego dowiecie się wszystkich informacji możecie zobaczyć poniżej:Jak wynika z filmu, kanał Broznowe Myśli może pochwalić się bardzo porządnymi statystykami oraz dużą popularnością co zdecydowanie wpłynie na jego wartość. Fani Bronzowych nie powinni jeszcze tracić nadziei ponieważ zawsze istnieje szansa, że nowy właściciel utrzyma formę i jakość materiałów, albo nawet mając więcej czasu, usprawni to co stworzył Tomasz. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się losy kanału oraz co zrobi z nim przyszły inwestor.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.