Kanadyjscy YouTuberzy mówią o Polsce

Kanadyjscy YouTuberzy mówią o Polsce

W Europie co chwila możemy słyszeć o kolejnych to zamachach terrorystycznych. Atakowanych było wiele państw, głównie Francja, Niemcy i Wielka Brytania. Dlaczego zamachowcy omijają nasz kraj? Na to pytanie odpowiedź znalazło dwóch YouTuberów z Kanady, o których głośno robi się w polskich mediach.
Chris i Adam Warski to bracia z Toronto, którzy od kilku lat prowadzą swój kanał na YouTube. Najczęściej możemy znaleźć na nim filmy, gdzie poruszane są aktualne tematy o wydarzeniach z całego świata. Kilka dni temu został opublikowany odcinek, w którym wypowiadają się o rzekomych sfałszowanych wiadomościach przez CNN. Pod koniec filmu odwołują się do mapki ataków terrorystycznych opublikowanej na jednym z profili na Twitterze, stwierdzając, że zamachy omijają jeden kraj - Polskę.Po przeanalizowaniu mapki chłopaki zaczynają się zastanawiać dlaczego wszystkie zamachy omijają nasz naród. Dodają, że Szwecja i Niemcy powinni brać z nas przykład, mówiąc o Polakach jako o twardzielach. następnie jeden z nich dodaje, że:
Nigdy nie spotkałem ludzi, którzy piją tak dużo wódki.

Kolejnym powodem, dla którego zamachowcy nie biorą pod uwagę Polski jest fakt, że nie jesteśmy zbyt przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Jeden z braci oznajmia:
Gdy ktoś mówi im, że są rasistami, odpowiadają: No i co z tego, spi***!

Na koniec filmu YouTuberzy wyrażają swoje zaciekawienie owym tematem, dodając, że chcieliby przeprowadzić wywiad z jakimś Polakiem na ten temat. Obiecują, że nagrają o tym odcinek, napominając przy okazji o polskim jedzeniu:
Dowiemy się o co tam chodzi. Nie wiemy, czy to polska wódka, czy polskie kiełbaski, ale działa!

Odcinek, w którym Kanadyjscy YouTuberzy wyrażają swoje zdanie na temat Polski i sfałszowanych wiadomości CNN możecie obejrzeć poniżej.


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.