Kamyk zapowiada zmiany związane z kanałem!

Kamyk zapowiada zmiany związane z kanałem!

Czasami twórcy internetowi decydują się na zmiany. Na kanale Kamyka, popularnego YouTubera zajmującego się głównie grą FIFA, pojawił się materiał, w którym informuje o pewnych zmianach jakie w najbliższym czasie będą mogli zaobserwować jego widzowie. O co dokładnie chodzi?


Od jakiegoś czasu dało się zauważyć, że Kamyk znacznie chętniej sięga po transmisje live niż po standardowe materiały video - zarówno on sam jak i jego odbiorcy świetnie się bawią przy tego typu rozwiązaniu. Twórca postanowił więc nieco bardziej pójść właśnie w kierunku swojego Twitcha, na którym streamował do tej pory. Już niedługo czekać nas będą regularne transmisje prowadzone przez Kamyka właśnie na tej platformie - przynajmniej przez najbliższy rok. Celem jest 20-25 godzin streamów na tydzień w różnych porach dnia.Wszystko to wpłynie oczywiście na częstotliwość materiałów na jego kanale na YouTube. Oczywiście Kamyk nie porzuca swojego kanału - nadal pojawiać będą się na nim jego flagowe serie: materiały z orlików, B-klasa czy standardowe materiały z Fify 18. Pojawiać się mają również wycinki z live w formie specjalnych filmów, czyli przykładowo najlepsze paczki czy różne inne ciekawe akcje. Odniósł się także do kwestii czemu live na Twitch, a nie na YouTube. Jego zdaniem do transmisji na żywo lepszą platformą jest Twitch ze względu na swoją funkcjonalność i samą społeczność. Kamykowi życzymy powodzenia i zapraszamy do śledzenia jego materiałów.

Śledzicie Kamyka? Oglądacie jego filmy? Koniecznie dajcie o tym znać w komentarzach!


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.