Kamerzysta permanentnie zbanowany na YouTube

Kamerzysta permanentnie zbanowany na YouTube

Jeszcze wczoraj informowaliśmy was o nowych wieściach dotyczących zatrzymania Kamerzysty. YouTuber po publikacji filmu, w którym znęcał się nad niepełnosprawnym intelektualnie chłopakiem, trafił na miesiąc do aresztu oraz usłyszał zarzuty. Dziś YouTube oficjalnie zbanował wszelką działalność Łukasza W. w serwisie. 


Kamerzyście za czyn, o którym mówi w ostatnich dniach całym internet, grozi nawet 8 lat więzienia. Na jego dwóch współpracowników nałożono tymczasem dozór policyjny. W międzyczasie sprawą zajął się także YouTube, który najpierw usunął film Łukasza, w którym znęcał się nad chłopakiem, a teraz zajął się jego wszelką działalnością w serwisie.Dziś z portalu zniknęły wszystkie kanały Kamerzysty. YouTuber otrzymał tym samym na nim permanentnego bana. Co oznacza on w praktyce?

Oprócz tego, że kanał nie zostanie już przywrócony w przyszłości, Łukasz W. ma zakaz pojawiania się w serwisie. Przypomnijmy, że po blokadzie kanału, twórcy mają zakaz zakładania nowych kont w serwisie, a także mają zabronione prowadzenie jakiejkolwiek działalności ze swoim wizerunkiem na YouTube.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.