Kamerzysta z rekordem polski w zdobyciu 1 miliona subskrypcji!

Kamerzysta z rekordem polski w zdobyciu 1 miliona subskrypcji!

Stało się to, co było nieuniknione i co było tylko kwestią bardzo krótkiego czasu. Kamerzysta Lorda Kruszwila wbił najszybszy milion subskrypcji w historii polskiego YouTube'a. 


Jak sam tytuł filmu głosi, zajęło mu to tylko 57 dni. Są to zatem niecałe dwa miesiące i zaledwie 11 filmów upublicznionych na kanale, z których tylko trzy jeszcze nie przekroczyły miliona wyświetleń. Statystyki są oszałamiające, co Kamerzysta postanowił uczcić ekstrawaganckim tortem:Trzeba przy tym oczywiście zaznaczyć, że rekord Kamerzysty w zdobyciu miliona subskrypcji, nie ujmując niczego z sukcesu, jest sztucznie napompowany - nie bójmy się tego powiedzieć. Promocja i powiązanie Kamerzysty z Lordem Kruszwilem zadziałały jak ogromna trampolina, bez której osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe.

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to historyczne osiągnięcie dla polskiej sceny YouTube, za co twórcom kanału należą się ogromne gratulacje!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.