Kamerzysta Kruszwila został raperem

Kamerzysta Kruszwila został raperem

Od kilku dni zarówno Kruszwil jak i Kamerzysta zapowiadali, że dziś o godzinie 18:00 na kanale drugiego z nich pojawi się bardzo ważny film. To co zostało opublikowane okazało się dla wielu widzów sporą niespodzianką. Kamerzysta udostępnił bowiem... autorską piosenkę. 


Od lat YouTuberzy próbują w swoich sił w muzyce. Chyba nikt nie spodziewał się jednak tego, że do grona takich twórców dołączy Kamerzysta. Dziś na jego kanale pojawił się utwór pt. "Piękna i Bestia", za którego produkcję odpowiedzialny jest Kruszwil.Wideo w krótkim czasie osiągnęło niesamowite wyniki! Premiera teledysku pobiła rekord polski osób oglądających film za pomocą tej funkcji. W jednym momencie oglądało ją ponad 66 tysięcy osób. Po niecałych 30 minutach od publikacji, klip obejrzano już ponad 350 tysięcy razy. Można śmiało stwierdzić, że milion wyświetleń i karta "Na Czasie" to już tylko formalność.

Wszystko wskazuje na to, że nie jest to jednorazowa publikacja utworu w wykonaniu Kamerzysty. Pod koniec "Pięknej i Bestii" możemy usłyszeć już fragment kolejnej, z widniejącą datą 15.03.2019. Co sądzicie o piosence Kamerzysty?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.