Pierwszy wywiad Kameralnie po angielsku!

Pierwszy wywiad Kameralnie po angielsku!

Każdy z nas w życiu codziennym ma styczność z różnymi samochodami. Codziennie nimi jeździmy, czy chociażby obserwujemy niezwykłe auta mknące na ulicy. Jednak mała część z nas miała styczność z ludźmi, którzy sprawiają, że najnowsze pojazdy wyglądają tak niezwykle i pięknie. Nie znamy tych osób nawet z imienia i nazwiska, najprawdopodobniej nigdy ich nie spotkamy, lecz w tej chwili warto zdać sobie sprawę, że to czym jeździmy jest zasługą twórczych umysłów.


Dzisiaj zabierzemy Was w podróż do salonu marki samochodów Renault. Nazwę pewnie doskonale znacie i mieliście okazję obserwować te auta nie raz, aczkolwiek zapewne jeszcze nigdy nie spotkaliście kogoś, kto projektował wnętrza tych pojazdów. Nic straconego, możecie nadrobić te zaległości w bardzo szybki sposób. Otóż dzisiaj na kanale Kameralnie pojawił się bardzo wyjątkowy wywiad przeprowadzony z Anthony Lo - designerem wnętrz takich samochodów jak chociażby Audi A4 pierwszej generacji czy Lotus Carlton. Jeszcze jednym powodem, dla którego ten właśnie odcinek jest wyjątkowy to fakt, iż jest to pierwszy materiał na kanale Kameralnie, który zrealizowany został w pełni w języku angielskim. W wywiadzie poruszone zostały takie kwestie jak praca nad projektowaniem wnętrz aut oraz tym dlaczego jest to takie ważne. Jeżeli chcecie dowiedzieć jakim samochodem jeździ na co dzień Anthony Lo, zapraszamy poniżej:
Nam pozostaje pogratulować Piotrowi możliwości zrealizowania tego wywiadu oraz niezłego władania obcym językiem. Czekamy na więcej takich interesujących materiałów i miejmy nadzieję, że będą one tworzone z równie legendarnymi osobami jak ten. Powodzenia!Co sądzicie o kanale Kameralnie i o najnowszym filmie na tym kanale? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.