Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Ostatnio coraz częściej słyszymy o YouTuberach, którzy odskakują od swojego codziennego contentu i postanawiają ruszyć z własnymi serialami na YouTube. Nie tak dawno pisaliśmy o Bladiim, prowadzącym wraz ze swoim przyjacielem serial animowany o przygodach w kosmosie, a wczoraj dowiedzieliśmy się o nadchodzącej serii u Kalucha


Kanał Kamila, dawniej Kaliego, oparty jest głównie na różnych seriach solo i multiplayer z GTA V. Sporadycznie możemy znaleźć także odcinki z innych gier lub vlogi i challenge z jego dziewczyną Wiktorią i siostrą Magdą. Jednakże to właśnie materiały ze znanej wszystkim produkcji cieszą się największą popularnością, a ponadto nagrywanie ich sprawia twórcy niemałą przyjemność. Na chwilę obecną brakuje mu kilkunastu tysięcy subskrypcji, by osiągnąć milionowy złoty próg.Wczoraj na kanale Kalucha został opublikowany zwiastun nadchodzącego serialu z GTA V. Prowadzony będzie na dwóch kanałach - Kalucha i DEF, który jak mało kto rozumie edytor w owej grze. Pierwszy odcinek pojawi się już w ten piątek, 27 października na kanale Kamila, a zaraz po nim tego samego dnia na kanale DEFa dostępny będzie drugi materiał. Warto także wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku, gdzie publikowane będą różne posty odnośnie nadchodzącego projektu.
Dwóch kumpli, przebierańców wpakowuje się w nie lada kłopot i wyzwanie z niebezpieczeństwem, z jakim zmagać musi się policja, a to wszystko przez zbieg okoliczności, przez który zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.