Kacper Montażysta z długą odpowiedzią na film Gimpera!

Kacper Montażysta z długą odpowiedzią na film Gimpera!

W pierwszym tygodniu sierpnia na światło dzienne wyszedł konflikt powstały pomiędzy Kacprem Montażystą a Tomaszem Działowym. Po dwóch materiałach nagranych przez tychże twórców, pierwszy z nich postanowił ponownie przedstawić swoje kontrargumenty. 


Jeśli nie wiesz dokładnie o co chodzi, a chciałbyś zainteresować się sprawą to zachęcamy do zajrzenia tutaj oraz tutaj - znajdziesz tam opis całej sytuacji. 

Na kanale byłego montażysty Gimpera pojawił się kolejny film dotyczący zaistniałego jakiś czas temu konfliktu. Tym razem Kacper zdecydował się na nieco dłuższą wypowiedź, w której ustosunkowuje się do większości argumentów podanych wcześniej w klipie Tomka.

Montażysta zarzuca twórcy manipulację faktami oraz jawne oszukiwanie swoich widzów. Ukazuje również pewne rozmowy czy informacje dotyczące jego poprzednich sporów  z innymi osobami.W komentarzach pod materiałem znaleźć możemy liczne dyskusje na temat zajścia. Użytkownicy (jak to zazwyczaj podczas takich wydarzeń ma miejsce) są podzieleni. Znaleźć możemy tam słowa wsparcia dla Kacpra, a krytyki dla Gimpera - oraz odwrotnie. Nie zabrakło również wpisu Krzysztofa Woźniaka, o którym w filmie także zostało nieco wspomniane.

Wiele widzów jest ciekawa reakcji Tomka i tego, czy w ogóle się na nią zdecyduje. Na ten moment nie wiadomo czy ma w planach nagranie kolejnej odpowiedzi, lecz jeśli taka się pojawi to na naszej stronie na pewno pojawi się stosowny artykuł.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.