Kacper Pitala z TVGRYpl z własnym kanałem!

Kacper Pitala z TVGRYpl z własnym kanałem!

Polska scena YouTube to również ciekawe treści popularnonaukowe, które wbrew pozorom cieszą się dużą popularnością. Dla wszystkich osób śledzących tego typu kanały mamy dobrą wiadomość - właśnie jesteśmy świadkami powstania kolejnego z nich. 


Okazuje się, że próbę tworzenia "mądrych" materiałów postanowił podjąć Kacper Pitala, redaktor tvgry.pl. Swój prywatny profil na YouTube założył już w zeszłym roku, lecz dopiero teraz zdecydował się na opublikowanie tam filmu. Fakt wrzucenia pierwszego odcinka nie jest jednak zaskakujący, gdyż twórca kilka tygodni wcześniej poinformował widzów kanału TVGRYpl o swoich planach.

Kacper swój debiut postanowił rozpocząć od kwestii śmiania się i tego, czy czynność ta faktycznie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Nie ograniczył się on jednak do prostego "tak" lub "nie", ale postanowił znacznie rozszerzyć temat o posłużenie się naukowymi przykładami i zahaczenie o poboczne aspekty śmiechu oraz humoru.Jeśli polubiliście sposób prowadzenia materiałów Kacpra na tvgry.pl, to nowe treści również powinny przypaść wam do gustu. Z kolei osoby, które słyszą o nim po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z powyższym filmikiem.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.