[AKTUALIZACJA] Kacper Montażysta tłumaczy dlaczego nie współpracuje już z Gimperem

[AKTUALIZACJA] Kacper Montażysta tłumaczy dlaczego nie współpracuje już z Gimperem

AKTUALIZACJA (5.08, godz. 21:55)


KONTYNUACJĘ SPRAWY ZNAJDZIECIE W ARTYKULE POD TYM LINKIEM.


Kacper - były montażysta Gimpera, pod wpływem komentarzy zamieszczanych przez widzów pod filmami na własnym kanale, postanowił nagrać specjalny film, w którym tłumaczy dlaczego zakończyła się jego współpraca z Tomkiem. Powody nie są tak oczywiste. 


Część osób słusznie zauważyła, że montaż serii Overwatch Hajsowników znacząco się zmienił. Wszystko to za sprawą zmiany osoby zajmującej się składaniem materiałów - od czerwca bieżącego roku Kacper zaprzestał współpracy z Tomkiem. Dlaczego?

W celu wyjaśnienia tej kwestii twórca postanowił opublikować wideo, gdzie opowiada o powodach zakończenia relacji z Gimperem. Montażysta przedstawił konkretne rozmowy i inne fakty (takie jak chociażby niekorzystne dla Kacpra warunki umowy), które były priorytetowym czynnikiem powodującym niemożność dalszego kontynuowania znajomości.

W celu zapoznania się ze sprawą końca współpracy Gimpera i Kacpra Montażysty, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.Jak mówi sam Kacper - jego zamiarem nie jest wszczynanie żadnej wojny pomiędzy konkretnymi społecznościami, lecz przedstawienie faktów z danej perspektywy, bez obrażania przy tym drugiej osoby.

Znacząca część komentarzy pod powyższym materiałem opowiada się po stronie Kacpra Montażysty - sytuacja może lekko się jednak zmienić w momencie, kiedy Gimper postanowi odpowiedzieć na to wideo. To czy Tomek to zrobi, również nie jest takie pewne. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój sprawy.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.