Kacper Blonsky z ostrą reakcją na słowa Friza

Kacper Blonsky z ostrą reakcją na słowa Friza

Zarówno członkowie Team X oraz Ekipy Friza starali się do tej pory pokazać, że między obydwiema grupami nie ma większej rywalizacji, a wręcz panują między nimi całkiem przyjazne stosunki. Stabilna sytuacja między dwoma ekipami została właśnie zachwiana, a wszystko przez słowa Friza, które wyjątkowo nie przypadły do gustu Kacprowi Błońskiemu. 


Kilka dni temu na YouTube została opublikowana piosenka stworzona w ramach 24-godzinnego wyzwania przez Ekipe Friza oraz WiP Bros. Teledysk ma już ponad 10 milionów odsłon, a w komentarzach jego dotyczących często pojawiało się porównanie zasięgów piosenki do ostatnio opublikowanego utworu Kacpra Błońskiego. Do tej pory porównywanie sukcesu PRZEJMUJEMY JUTUBY oraz CRUSHER pojawiało się jedynie wśród komentarzy, jednak w materiale opublikowanym dziś filmie, Friz zdecydował się powiedzieć żart, który bardzo nie spodobał się największemu polskiemu crusherowi. Wszystko rozchodzi się o to co powiedział twórca w 24 minucie i 45 sekundzie poniższego filmu:Wypowiedziane przez Friza słowa miały być zapewne tylko zabawną zaczepką, jednak Kacper Blonsky potraktował sytuacje jak najbardziej poważnie. Członek Team X postanowił nawet nagrać poświęcone tej sytuacji Instagram Story, w którym ostro wyraża się o liderze Ekipy:Friz póki co nie odniósł się w żaden sposób na nagraną przez Kacpra relacje. Tego czy twórcy rozwiążą problem prywatnie, czy może czeka nas nowa duża drama, dowiemy się zapewne w ciągu kilku najbliższych dni.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.