Kacper Blonsky i jego #Hot16Challenge2 negatywnie ocenione przez widzów

Kacper Blonsky i jego #Hot16Challenge2 negatywnie ocenione przez widzów

Kacper Blonsky to influencer i YouTuber, o którym słyszało się wiele po publikacji piosenek "Eluwina" i "Crusher". W ostatnim czasie brał również udział w projekcie Team X - dla niego niestety zakończył się on porażką, o czym jak podejrzewają słuchacze, opowiada nieco w swojej wersji hot16challenge.


Główną ideą #Hot16Challenge2 jest zachęcenie swoich odbiorców tylko w szesnastu wersach do wpłacania pieniędzy dla medyków w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Akcja odbiła się niesamowitym echem - wzięło w niej udział wielu polskich muzyków, ale także polityków czy sportowców.

Swoją wersję zamieścił w serwisie YouTube również Kacper Blonsky, który wyraźnie nie ukrywa pozostawionego żalu do kolegów z domu X, bowiem jak domniemają odbiorcy, to właśnie o nich w dużej części jest powstały utwór. Słuchacze Blonskiego nie szczędzą w komentarzach krytycznych słów, podkreślając że akcja miała być pomocą, a nie okazją do nagrania dissu. Poza tym zarzucają Kacprowi hipokryzję, argumentując to jego własną rozrzutnością przy jednoczesnym zachęcaniu do wpłat.Chyba jeszcze żaden opublikowany #Hot16Challenge2 nie zebrał aż tylu łapek w dół i negatywnych komentarzy. W końcu sam pomysł i idea są jak najbardziej słuszne. Zachęcamy was do podzielenia się komentarzem na ten temat i wzięcia udziału w zbiórce.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.