Już za moment Izak skomentuje mecz Reprezentacji Polski

Już za moment Izak skomentuje mecz Reprezentacji Polski

Piotr "Izak" Skowyrski to dobrze wszystkim znany komentator e-sportowy. Jak sobie poradzi z komentowaniem prawdziwego sportu jakim jest piłka nożna? Tego jeszcze nie wiemy, ale już za chwilę wszystko będzie jasne!


Jak już pewnie wiecie, Piotr Skorwyrski już za chwilę skomentuje dzisiejszy mecz Reprezentacji Polski! Towarzyszyć będzie mu Maciej Iwański - znany z telewizji TVP1 komentator sportowy. Wczoraj Izak nagrał z nim opening skrzynek w CSie, w którym Panowie raz jeszcze przypomnieli o dzisiejszym spotkaniu! Maciej był zafascynowany e-sportem, ciągle zadawał pytania i przyznał się, że w CS'a 1.6 grał gdy był młodszy. Prawdopodobnie odcinek powstał podczas treningów Izaka przed komentowaniem meczu Polska - Holandia.
Na pewno interesuje Was kiedy i gdzie możecie obejrzeć mecz z komentarzem Piotrka. Już spieszymy z odpowiedzią! Dziś (1 czerwca) o godzinie 20:45 na stronie sport.tvp.pl! To mały krok dla Izaka, a wielki skok dla streamerów. Jeśli chcecie obejrzeć rozgrywki, naciśnijcie obrazek poniżej.Izak komentuje mecz

Ale to nie wszystkie informacje z tym wydarzeniem związane! Niektórzy z Was mogli spotkać wczoraj rano Piotrka w telewizji! W programie "Pytanie na śniadanie" na kanale TVP2, poruszony został temat przygody Izaka z komentowaniem meczy - zarówno e-sporotwych jak i piłkarskich. Zaczęło się od niewinnego marzenia, a skończyło na meczu reprezentacji Polski. Bardzo ciekawa historia! Trzymajcie kciuki za udany debiut Piotra w roli komentatora sportowego. Jeśli chcecie zobaczyć program, naciśnijcie obrazek poniżej!Screenshot 2016-05-31 21-17-05

Pamiętajcie aby po meczu zajrzeć na naszą stronę. Pojawi się tam streszczenie spotkania oraz podsumowanie poczynań Izaka. Będzie ciekawie!


Co myślicie o komentowaniu meczu piłki nożnej przez Izaka? Sprosta zadaniu? Jaki obstawiacie wynik meczu? Piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl