Już za dwa tygodnie 40. edycja Paintballu z Rojem!

Już za dwa tygodnie 40. edycja Paintballu z Rojem!

Dwa tygodnie temu Rojson zapowiedział czterdziestą - jubileuszową edycję Paintballu z Rojem. Dokładnie tyle samo czasu dzieli nas do tego wydarzenia, a Patryk podzielił się dziś kolejnymi szczegółami dotyczącymi tego eventu i ponownie zaprosił na niego swoich widzów. 


Wraz z ogłoszeniem 40. edycji PZR dowiedzieliśmy się, że wśród gości specjalnej edycji imprezy integracyjnej Rojsona pojawi się m.in. Nitrozyniak i Tata z KZT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 06-07.08.2022 w Częstochowie na terenie pola Fort Belweder (Latosówka, ul Leśna 28). Na uczestników Paintballu z Rojem oprócz udanej zabawy, jak zresztą zawsze, czeka masa atrakcyjnych nagród.Dziś na Instagramie Rojsona pojawiły się nowe wieści dotyczące eventu. Patryk poinformował, że na wydarzeniu odbędzie się m.in. konkurs cosplay, a także pokazał, jak wygląda dyplom dla każdego z uczestników tego wydarzenia. Co jednak na ten moment najważniejsze, dowiadujemy się, że "są jeszcze wolne miejsca". 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Rojewski (@rojsonofficial)

Pojawicie się na 40. edycji PZR? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.