Już jutro premiera nowego sezonu Stranger Things!

Już jutro premiera nowego sezonu Stranger Things!

Netflix nie do końca przewidział sukces tego serialu rozpoczynając jego promocję dopiero jakiś czas po premierze. Teraz to jedna z najlepszych reprezentacyjnych produkcji tej platformy. Mowa oczywiście o Stranger Things, którego to drugi sezon zadebiutuje na całym świecie już jutro! Jesteście gotowi?


Dzieło braci Duffer momentalnie zyskało uznanie na całym świecie - o serialu Stranger Things na ten moment w sieci jest tak głośno, że nawet nie znając tej produkcji ani nie interesując się platformą Netflix naprawdę niemożliwym jest niezauważenie informacji o zbliżającej się premierze drugiego sezonu. Ta z kolei już jutro, 27 października, o godzinie 9.Dla niewtajemniczonych - serial ten to opowieść rozgrywająca się w latach osiemdziesiątych traktująca o grupie dzieciaków, z których jeden nagle znika, co rozpoczyna serię niezwykłych i "Przedziwnych Rzeczy" w miasteczku Hawkins. Pierwszy sezon podbił serca milionów użytkowników, a od filmowych krytyków zbiera naprawdę bardzo wysokie oceny. Nic dziwnego więc, że bracia Duffer postanowili zabrać się za produkcję kontynuacji - ta zorganizowana jest z kilkukrotnie większym rozmachem i budżetem. Fani serialu mogą spodziewać się przede wszystkim nowych bohaterów, zaskakujących zwrotów akcji i po prostu kawału porządnej roboty.Warto też w tym momencie wspomnieć o tym, że i w naszym kraju Stranger Things odbił się potężnym echem. Promocja drugiego sezonu to nie tylko artykuły w sieci, ale też ingerencja w realny świat. Wystarczy spojrzeć na pewną stację rowerów miejskich w Warszawie - przerobiona została na miejsce w klimacie tytułowego serialu. Czyżbyśmy już niedługo byli świadkami odwiedzin obsady w naszym kraju?Premiera drugiego sezonu Stranger Things już jutro o godzinie 9:00 na platformie Netflix.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.