Już dzisiaj premiera drugiego sezonu Watahy!

Już dzisiaj premiera drugiego sezonu Watahy!

Najpopularniejszy serial produkowany przez HBO Europe powraca dzisiaj na anteny teleodbiorników. Już dzisiaj powrócimy w Bieszczady z głównymi bohaterami serialu, a co najlepsze stacja HBO zaserwuje nam aż 2 nowe odcinki!


Serial można oglądać klasycznie w telewizji HBO, która emisję premierowego odcinka zaplanowała na 20:10, natomiast użytkownicy HBO Go już mają dostęp do pierwszych dwóch odcinków. Prawdziwymi szczęśliwcami będą ci, którzy zobaczą początek drugiej serii Watahy w sieci kin Helios. Co ciekawe, HBO odkodowało swoje kanały na trwający weekend, żeby więcej ludzi mogło śledzić poczynania Wiktora Rebrowa - czyli głównego bohatera serialu.A co przygotowali scenarzyści i reżyser dla widzów w drugim sezonie Watahy?Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy, oficjalnie jest poszukiwany. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i z dużymi obawami wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju.

Dla spóźnialskich warto zaznaczyć, że premierowy epizod Watahy zostanie wyemitowany o 21:00 na kanale HBO 3. Zamierzacie śledzić dalsze losy Wiktora Rebrowa? A może jeszcze go nie poznaliście? Popularność serialu podpowiada, że warto!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.