Już dziś wspólna transmisja ROJA i rapera Słonia!

Już dziś wspólna transmisja ROJA i rapera Słonia!

Dzisiejszy dzień z pewnością przejdzie do historii jeśli chodzi o transmisje na żywo na kanale Rojsona. YouTuber przeprowadzi bowiem livestream z popularnym poznańskim raperem - Słoniem. Czeka nas istnie wybuchowe połączenie!


Wspólna transmisja duetu została zapowiedziana pod koniec zeszłego tygodnia, jednak wczoraj Patryk podzielił się z widzami szczegółowymi informacjami dotyczącymi inicjatywy. Dziś o godzinie 16:00 wystartuje transmisja ROJA, na której gościem specjalnym będzie Wojciech "Słoń" Zawadzki. Na czas trwania streama, twórca przygotował wiele atrakcji, w tym także konkursów dla widzów, którzy pojawią się na live.

Całemu wydarzeniu przyświeca zbiórka na stworzenie gry "MEAT", czyli produkcji RPG w stylu Pixel Art.Transmisję, która startuje już o godzinie 16:00, obejrzycie poniżej:Znając osobowości obu panów, jedno jest dziś pewnie - ta transmisja będzie wyjątkowa pod wieloma względami, a nas czeka mnóstwo dobrej zabawy! Będziecie oglądali streama Rojsona i Słonia?

 

Aktualizacja: Stream dobiegł końca! Rojson poinformował, że transmisja będzie dostępna wkrótce w ramach "Mówię, co czuję!". YouTuber poinformował także, że nie wyklucza dalszej współpracy ze znanym raperem.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.