Już dziś odbędzie się Roast Friza

Już dziś odbędzie się Roast Friza

Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się długo wyczekiwane przez wszystkich fanów Ekipy wydarzenie - Roast Friza. Niecodzienny event z udziałem polskiego YouTubera będzie transmitowany w systemie PPV. 


Roast to popularna w ostatnich latach forma rozrywki, która polega na wygłaszaniu monologów szydzących z głównego bohatera wydarzenia. W tym przypadku, będzie nim Friz, który weźmie udział w takiej inicjatywie po raz pierwszy. Będzie to także unikalna okazja do tego, aby zobaczyć Karola odpowiadającego na hejt. Jak wiemy, do tej pory YouTuber nie krył tego, że zawsze czytał krytyczne opinie na swój temat, jednak nigdy się do nich publicznie nie odnosił.

W roli gości wystąpi wiele znanych osobistości. Będą to m.in. stand-uperzy oraz polscy YouTuberzy. Oto lista osób, które będą dziś odpowiedzialne za roastowanie Friza:

- Gargamel
- Mateusz Socha
- Gimper
- Paweł Chałupka
- Wojtek WIP Bros
- Rafał Rutkowski
- Michał Kutek
- Maciej Brudzewski
- Mieszko MinkiewiczKilka dni temu w ramach zapowiedzi dzisiejszego wydarzenia, w sieci transmitowany był teleturniej, w którym uczestniczyli wszyscy wymienieni wyżej twórcy. Stream przyciągnął sporo widzów, jednak opinie o "rozgrzewce" przed oficjalnym eventem były bardzo mieszane. Sporo osób narzekało na poziom żartów gości, ale byli i tacy, którzy z zaciekawieniem obejrzeli cały występ. Jak będzie wieczorem? Mamy nadzieję, że znacznie lepiej. Tego właśnie powinniśmy się spodziewać, bo to dziś odbędzie się główna część wydarzenia, na którą z pewnością czekają tysiące fanów Ekipy.

Roast Friza odbędzie się na stronie www.roastfriza.pl. Tam także możecie zakupić dostęp PPV na wydarzenie. Warto pomyśleć o nim wcześniej, ponieważ duże zainteresowanie roastem może wpłynąć na problemy z płatnościami na ostatnią chwilę.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.