Już dziś międzynarodowy turniej YouTuberów w FIFA 21!

Już dziś międzynarodowy turniej YouTuberów w FIFA 21!

Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się międzynarodowy turniej w grze FIFA 21 współorganizowany przez EA Sport oraz YouTube we współpracy z fundacją DKMS. W wydarzeniu weźmie udział dwóch polskich twórców! 


Charytatywny turniej będzie turniejem międzynarodowym z udziałem najpopularniejszych YouTuberów nagrywających "FIFĘ". Reprezentacja każdego kraju będzie składała się z pary twórców. Wśród zagranicznych twórców YouTube Gaming pojawią się takie osoby jak: MervanT (1,7 mln subskrypcji), Gigi (900 tys. subskrypcji), VINSKY (1,2 mln subskrypcji) czy SeseGel (3,25 mln subskrypcji). Polski zespół stworzy Koza Sport oraz N3jxiom. Gracze rozegrają mecze w trybie 2vs2 oraz 1vs1. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale YouTube zarówno u jednego jak i drugiego twórcy.


Co ciekawe, YouTuberzy tworząc reprezentacje będą rywalizowali ze sobą zarówno na wirtualnym boisku, jak i poza nim. W ramach turnieju punktowane będą same spotkania twórców w grze FIFA jak i rejestracje użytkowników w bazie DKMS - fundacji, której działalność oparta jest na rejestracjach dawców szpiku, którzy w każdej chwili mogą pomóc chorym na nowotwory krwi.

Transmisje polskich twórców od godziny 18:00 będziecie mogli obejrzeć poniżej.

Koza Sport:N3jxiom: 

Jeśli chcecie zostać dawcą szpiku i być może w przyszłości uratować czyjeś życie, zajrzycie na oficjalną stronę DKMS. Zachęcamy was do śledzenia dzisiejszego wydarzenia oraz wsparcia tej szczytnej akcji!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.