Już dziś Izak skomentuje walki robotów w telewizji!

Już dziś Izak skomentuje walki robotów w telewizji!

Technologia rozwija się bardzo dynamicznie, a dobitnym tego przykładem jest program, który dziś o 21:00 będziemy mieli okazję śledzić w polskiej telewizji. Mowa tutaj o Walkach Robotów, które wraz z komentarzem Piotra "Izaka" Skowyrskiego oraz Tomasza Zimocha zagoszczą na DTX Polska. Roboty to już nie taki świeży temat, lecz nadal zaskakuje swoją innowacyjnością i rozwojem jaki poczynił jeśli spojrzymy na te mechaniczne twory kilkanaście lat wstecz.


Gdy dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o przeciekach dotyczących "Walk Robotów" (artykuł możecie przeczytać tutaj) byliśmy niezwykle ciekawi jak w roli komentatora programu tego typu wypadnie Piotrek wraz z legendarnym Tomaszem Zimochem. Teraz emocje są jeszcze silniejsze, gdyż praktycznie za chwilę nastąpi premiera dwóch pierwszych odcinków z ich udziałem.Grafika pochodząca z facebookowego profilu DTX Polska promująca "Walki Robotów".


Grafika pochodząca z facebookowego profilu DTX Polska promująca "Walki Robotów".

Warto przybliżyć na czym tak naprawdę polegać będą tytułowe pojedynki robotów. Do rywalizacji stają 24 drużyny, które wystawiają swojego własnoręcznie wykonanego robota nieprzekraczającego wagi 113 kg i posiadającego chociaż jedną broń. Każda walka trwa trzy minuty, w których jeden z robotów walczy o zwycięstwo dla swojej drużyny. Mimo że na polu bitwy nie znajdą się bohaterowie z krwi i kości to zapewne emocje będą podobnie ekscytujące. Na facebookowym profilu DTX Polska (kanału emitującego "Walki Robotów") pojawił się trailer jednego z odcinków, w którym komentatorzy zachęcają do oglądania i żywiołowo opowiadają o mechanicznych starciach, zobaczcie sami:

Już nie możemy doczekać się momentu, kiedy na ekranach telewizorów po raz kolejny usłyszymy Izaka choć w nieco innym wydaniu. Pamiętajcie - 21:00, DTX Polska.


OGLĄDASZ IZAKA? KLIKNIJ TUTAJ, ABY ROZWIĄZAĆ QUIZ O TYM TWÓRCY!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.