Już dziś FAME MMA 3! Co nas czeka?

Już dziś FAME MMA 3! Co nas czeka?

Za nami dwie emocjonujące konferencje pełne kontrowersji i przepychanek – zarówno słownych, jak i fizycznych. Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia zawodników, tym razem stosunkowo bezkonfliktowa. Dziś czeka nas crème de la crème, czyli pojedynki w oktagonie! 


Już dziś 30 marca, w łódzkiej Atlas Arenie, o godzinie 20:00 rozpocznie się Fame MMA 3! Kolejna gala i kolejny rekord oglądalności na polskim YouTube pobity – w szczytowym momencie druga konferencja była oglądana przez ponad 240 tysięcy osób. Po dwóch poprzednich edycjach, które odbyły się w Koszalinie i Poznaniu, włodarze organizacji postanowili zawiesić poprzeczkę zdecydowanie wyżej i zorganizować event w dużo większym obiekcie, Atlas Arenie.Oto planowane walki, które odbędą się podczas FAME MMA 3:

  • BODYCHRIST vs MNICH TERMINATOR – Niedoceniany przez bukmacherów Bodychrist na pewno ma wiele do udowodnienia sobie, jak i widowni. To może być bardzo ciekawy pojedynek.

  • KRYCHA vs RUBY – Krycha triumfował po walce z Kenem na pierwszej edycji Fame MMA. Ze względu na kontuzję, nie mógł stanąć w ringu podczas "dwójki". Teraz z pewnością jest głodny kolejnych zwycięstw. Woli walki nie można odmówić także Rubemu, który po porażce z Arabem będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony.

  • POLAK vs DON KASJO – 20 cm więcej i 20 kilo więcej – w tych parametrach przeważa Don Kasjo nad Polakiem. Adrian na chwilę przed galą otrzymał propozycję walki i podjął rękawice. Miażdżąca przewaga Kasjo w zasięgu ramion oraz wadze może zaważyć na wyniku. Ratunkiem dla Polaka będzie szybkie sprowadzenie oponenta do parteru. Zdecydowanie pojedynek wart uwagi!

  • RYBA vs FILIPEK – Panowie znają się od dłuższego czasu. Mieli już okazje walczyć na bitwach freestyle'owych, ale nigdy na pięści. Jeden z nielicznych pojedynków, który nie przejawia żadnych animozji pomiędzy zawodnikami. Czeka nas przyjacielska, sportowa rywalizacja!

  • BONUS BGC vs TAXI ZŁOTÓWA – Znając charakter Bonusa BGC, będzie to potyczka pełna chaosu, szarżowania i nieprzewidywalności. Godzien uwagi jest debiut Taxi Złotówy, który w ramach przygotowań do walki wziął się za siebie i zrzucił ponad 30 kilo wagi!

  • ESMERALDA vs LINKIMASTER – Pierwsza walka kobiet w historii Federacji. Mimo, że nie jest to walka wieczoru, to bardzo możliwe, że skradnie ona całe show. Przypomnijmy, że rekordy oglądalności na konferencjach prasowych padały wówczas, gdy dziewczyny były na świeczniku.

  • MALCZYŃSKI vs FERRARI – Panowie mocno skonfliktowani. Malczyński dzierży pas mistrza kategorii półśredniej, który niewątpliwie będzie chciał zachować dla siebie. Tutaj także spora przewaga Dawida nad Amadeuszem w kwestii wzrostu. Mimo wszystko, obaj uczestnicy są doskonale przygotowani, więc będzie to zacięta batalia.

  • ISAMU vs DEEJAYPALLASIDE – Walka wieczoru! Wyczekiwany przez fanów od dłuższego czasu Isamu w końcu stanie w ringu. Jego przeciwnikiem będzie DeeJayPallaside, który co ciekawe, nigdy nie miał styczności ze sportami walki! Z kolei Szymon przez 6 lat trenował zapasy, czyli dyscyplinę niezwykle użyteczną w formacie MMA. To będzie ogromna dawka emocji!
Wciąż możecie nabyć bilety na Atlas Arenę oraz wykupić PPV na oficjalnej stronie Fame MMA 3. 30 marca, godzina 20:00. Będziecie oglądali dzisiejszą galę?