Już dziś 24-godzinny stream Izaka z okazji miliona subskrypcji!

Już dziś 24-godzinny stream Izaka z okazji miliona subskrypcji!

Jeśli dobrze pamiętacie, to nie tak dawno temu Izak na swoim kanale przekroczył magiczny próg 1 miliona subskrypcji. Z tej okazji przyszykował on dla swoich widzów kilka specjalnych akcji. Jedną z nich był film, który stworzył we współpracy z ekipą z kanału Jeleniejaja. Tak, mowa tutaj o ekranizacji sławnej historii o dziku, więcej o tym przeczytacie w naszym poprzednim artykule. Wczoraj Izak zapowiedział coś zupełnie innego!


Już dziś możemy spodziewać się kolejnego special'u od Piotrka! Jest nim 24-godzinny livestream, o którym głośno jest już od kilku dni, a wczoraj pojawiła się jego zapowiedź. Dowiadujemy się z niej m.in. że:
– stream zaczyna się dziś, czyli w sobotę 18 czerwca, o godzinie 14:00!
– będą komentowane mecze DreamHacka
– co godzinę będą losowane nagrody takie jak: skiny do CS'a, sprzęt komputerowy (klawiatury, myszki, słuchawki, monitory), gadżety Virtus.Pro, a dla subskrybentów do wygrania 3x AWP Dragon Lore
– nagrodą główną będzie jedyny w swoim rodzaju komputer gamingowy, złożony specjalnie dla zwycięzcy oraz dwa monitory!
Nie jest to pierwszy taki livestream w karierze Izaka. Podobny zorganizowany był z okazji 100 tysięcy subskrypcji, ale nie miał on takiego rozmachu jak ten, który odbędzie się dziś. Nic w tym dziwnego. W końcu nie codziennie zdobywa się 1 milionową widownię.


Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia się w naszym quizie o Piotrku.


Planujecie zawitać do Izaka na stream? Kuszą was nagrody? A może po prostu chcecie spędzić trochę czasu słuchając Piotrka? Piszcie w komentarzach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.