John Cena oficjalnie zagra Duke Nukem!

John Cena oficjalnie zagra Duke Nukem!

Producenci filmowej adaptacji gry potwierdzili, że światowej sławy wrestler i aktor John Cena oficjalnie wcieli się w rolę legendarnej postaci Duke Nukem!


Negocjacje z popularnym wrestlerem trwały już od dawna i na szczęście skończyły się porozumieniem. Producenci Andrew Form oraz Brad Fuller w wywiadzie dla seriwsu CinemaBlend potwierdzili, że John Cena podejmie się zagrania roli twardziela znanego z ekranów komputerów.Tak o współpracy wypowiadają się producenci filmu:
Tak, pracujemy z nim teraz. Jest na pokładzie. Nie mamy jeszcze gotowego scenariusza. Gdy już będziemy go mieli, a Cena stwierdzi, że mu się nie podoba, na pewno będzie mógł w jakiś sposób wycofać się z projektu.

Co ciekawe, twórcy zdradzili także, że chcieliby się inspirować w procesie produkcji swojej adaptacji... Deadpoolem:
Wszystko sprowadza się do odpowiedniego tonu. Jak wyczuć odpowiednie brzmienie tak, jak zrobił to Deadpool? Musimy się na tym skupić i jeśli nam się nie uda zrobić tego dobrze, to nie nakręcimy tego filmu.

Na tę chwilę poza tym, że John Cena zagra główną postać i film będzie opierać się na grze, nie wiemy niestety praktycznie nic. Nie ma jeszcze ani reżysera, ani nawet scenariusza, nie mówiąc o dacie premiery. Jednak postać Duke Nukem, jak i samego Johna Ceny, jest na tyle charakterystyczna, że z pewnością znajdzie się ktoś, kto nimi się zaopiekuje. Trzymamy kciuki!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.