Craze z JetCrew z piosenką po polsku!

Craze z JetCrew z piosenką po polsku!

Kanał JetCrew jest niezwykle popularny w naszym kraju mimo faktu, iż prawie w całości prowadzony jest tylko i wyłącznie w języku angielskim. Ostatnio jednak widzowie lubianego duetu poprosili jednego z chłopaków o podjęcie się pewnego wyzwania.
Pod najnowszymi materiałami na kanale JetCrew pojawiać zaczęło się coraz więcej próśb o nagranie piosenki przez Craze'a. Jej wyjątkowość polegać by miała na tym, że wykonana zostałaby w całości po polsku - Tomek jest bowiem z pochodzenia Polakiem. Twórca nie przeszedł obojętnie obok tych komentarzy i niespodziewanie opublikował kawałek zatytułowany "Nie Znam Cię".Sam utwór być może nie ma jakiegoś głębszego dna, a sama składnia pozostawia wiele do życzenia, lecz biorąc pod uwagę to, że Craze w Polsce nie mieszka już od wielu lat, to trzeba przymknąć na te niedociągnięcia oko. Tak czy inaczej piosenka jest wykonana w typowym dla popularnego duetu stylu i wpada w ucho.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.