JetCrew z nowym teledyskiem!

JetCrew z nowym teledyskiem!

Chłopaki z JetCrew doskonale zdają sobie sprawę z tego, że większość ich widzów to osoby pochodzące z Polski. Specjalnie dla nich postanowili stworzyć unikalną serię koszulek oraz promujący je teledysk.


Jakiś czas temu na kanale JetCrew opublikowany został krótki materiał zapowiadający teledysk oraz utwór, których to tematem przewodnim będą uwielbiane przez wszystkich... pączki.Nie znaliśmy dokładnej daty premiery teledysku, lecz na szczęście nie musieliśmy długo czekać. Popularny duet wypuścił własnie zapowiadany w powyższym materiale utwór wraz ze specjalnym teledyskiem. Wszystko to nie powstało oczywiście bez żadnego celu. JetCrew zapowiedziało oraz zaprezentowało tym samym całkowicie nową serię unikalnych koszulek z motywem pączków w roli głównej.Nie wiemy kiedy koszulki ruszą do sprzedaży, lecz sądząc po opisie pod teledyskiem, nastąpi to już całkiem niedługo. Musimy przyznać, że sam wzór prezentuje się naprawdę ciekawie. Skusicie się na tego typu koszulkę?

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.