Twórcy kanału

Twórcy kanału "Mniej Więcej" otwierają drugi kanał!

Już niedługo minie półtora roku od założenia kanału "Mniej Więcej" autorstwa Kolegi Ignacego i Mandzia. Projekt, który okazał się wielkim sukcesem, nie przestaje się rozwijać. Teraz jego twórcy zdecydowali się na odważny krok i otworzyli drugi kanał. 


O planach dotyczących kanału YouTuberzy informowali już kilka miesięcy temu. Jeszcze przed wystartowaniem ich oficjalnego konta na Patronite, podzielili się z widzami wizją ich projektu. Część z obietnic została już wprowadzona, a kolejny krok został zrealizowany właśnie wczoraj. Wraz z początkiem kolejnego sezonu programu, panowie ogłosili nowy kanał - "Jeszcze Więcej". Będzie on rozwinięciem głównego kanału - to tam trafią wszelkie treści, które nie znajdą się w pierwszym odcinku. "Jeżeli czegoś brakuje wam z odcinka głównego, jest bardzo duża szansa, że znajdziecie to w Jeszcze Więcej" - mówi Mandzio w najnowszym materiale na głównym kanale:Na "Jeszcze Więcej" został opublikowany już pierwszy film, który jest rozwinięciem filmu, w którym Mandzio i Ignacy testują studenckie przepisy na jedzenie. Zobaczcie sami!Co sądzicie o pomyśle rozwinięcia głównego kanału? Będziecie oglądali "Jeszcze Więcej"?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.