Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w Cannes!

Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w Cannes!


aPodczas tegorocznej edycji festiwalu filmowego w Cannes, oprócz wielu gwiazd znanych z wielkiego ekranu, oraz reżyserów i scenografów, na czerwonym dywanie zagościło wiele innych celebrytów. Nawet sporej części polskich osobistości udało się pojawić na tym wydarzeniu. Między innymi, do Cannes poleciały Jessica Mercedes, Anja Rubik i Maffashion. Sami zobaczcie jak podczas festiwalu wypadła Jess!W tym roku goście Festiwalu Filmowego w Cannes okazali się być bardzo różnorodnymi osobowościami. Między innymi, wśród aktorów i ludzi powiązanych ze światem filmów wyróżniała się nasza Jessica. Konkretnie dlatego, że nie pojawiła się na imprezie jako gwiazda wielkiego ekranu, ale jako blogerka marki L'oreal Paris. Jako influencerka i oficjalna współpracowniczka tej marki kosmetycznej Jess miała wiele ciekawych i ekscytujących zajęć. Między innymi wzięła udział w oficjalnych lekcjach makijażu odbywających się na specjalnie wydzielonym stoisku L'oreal (które wyglądało cudownie, gdyż znajdowało się na plaży, tuż przy molo), pozowała do zdjęć na ściance, spotkała kilka takich sław jak Eva Longoria i wiele, wiele innych!


Good night Cannes 咀�


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

Wiadomo, że dla znanej, polskiej szafiarki jest to idealna okazja, żeby pokazać się z jak najlepszej strony, stąd też Mercedes wybrała bardzo niebanalną kreację (więcej o stylizacjach Jess oraz Maffashion podczas wydarzenia pisaliśmy dla Was już jakiś czas temu, TUTAJ). Jess nie mogła również obejść się bez przygotowania relacji z wyjazdu dla swoich widzów. Wczoraj na kanale Jessici na YouTube pojawił się film, który nagrała we Francji i właśnie w nim cel jej podróży, szczegóły jej pobytu i tym podobne ujrzały światło dzienne.Naturalnie, będąc w tak cudownym miejscu jak Cannes nie można ograniczyć się tylko do spacerowania po terenie festiwalu. Oprócz wzięcia udziału w imprezie, Jessica miała możliwość robienia wielu ciekawych rzeczy. Między innymi robiła to co najbardziej lubią dziewczyny, czyli odwiedzała kilka z tamtejszych sklepów z odzieżą. Dla takiej osoby jak ona, która ,,kręci się" w świecie mody była to idealna okazja na poszerzenie swoich horyzontów jeśli chodzi o wiedzę o stylu w innych rejonach świata. Najlepiej sami zobaczcie więcej szczegółów w filmie Jessici bo zdecydowanie warto!


Boho chic wearing a custom made design from @LukaszJemiol for Cannes Film Festival 퓀�ᒀ� #Cannes2017 @fotokibit 퓀�


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

My jesteśmy zachwyceni przede wszystkim kreacjami Jess. A Wam, jak blogerka podoba się w takiej wersji?
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.