Jerzy Zięba oskarża użytkowników Wykopu o usunięcie konta na YouTube

Jerzy Zięba oskarża użytkowników Wykopu o usunięcie konta na YouTube

Znany internetowy znachor w przeciągu minionych dwóch tygodni został już kilkukrotnie zbanowany na YouTube. Jerzy Zięba jednak nie odpuszcza i za wszystko postanowił oskarżyć... studentów medycyny pierwszego roku zgromadzonych na portalu Wykop.pl.


O "aferze" z Jerzym Ziębą pisaliśmy pod koniec stycznia bieżącego roku. Od tamtej pory znachor utworzył kolejny kanał na YouTube, który ponownie został zbanowany. Za szybką reakcję na rozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji medycznych odpowiadają użytkownicy portalu Wykop.pl. Zgromadzona tam społeczność w mgnieniu oka zaczęła zgłaszać wątpliwej jakości materiały Zięby.

Użytkownicy Wykop.pl stworzyli instrukcję, jak szybko zgłosić materiały Jerzego Zięby


Znachor o wszystkim się dowiedział i postanowił nagrać specjalny apel. Za otrzymanie banicji oskarżył "studentów medycyny pierwszego roku" zgromadzonych na Wykop.pl, którzy - według Jerzego - uknuli spisek. Zięba nie rozumie dlaczego "przyszli lekarze" nie chcą upowszechniać "skutecznego sposobu na walkę z koronawirusem".

Warto przypomnieć, że Jerzy Zięba proponuje osobom zakażonym unikanie szpitali, a lekarzom podawanie dożylnie roztworu nadtlenku wodoru (perhydrolu), czyli żrącej cieczy. 

Użytkownicy Wykop.pl oczywiście znowu zareagowali i zaczynają zgłaszać pozostałości materiałów Jerzego Zięby (znajdujące się na kanale "Polska Akademia Zdrowia - PAZ").

 

Co sądzicie o całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


Źródło: Wykop.pl

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.