Jerzy Janowicz odwiedził Isamu!

Jerzy Janowicz odwiedził Isamu!

Społeczność YouTube rośnie z dnia na dzień, a YouTuberzy są co raz bardziej znaczącymi postaciami w świecie popkultury. Nie powinno więc nikogo dziwić, że świat YouTuba, zaczyna co raz bardziej przeplatać się ze światem mediów. Jakiś czas temu pokazał nam to Blowek goszcząc u siebie Cezarego Pazurę, jednak nie tylko aktorzy są co raz częstszymi gośćmi na kanałach społecznościowych youtubowych twórców. Zdarza się to również znanym sportowcom.


I nie chodzi tutaj wyłącznie o e-sportowców. Niedawno na swoim kanale Krzysztof Golonka gościł Roberta Lewandowskiego, a wczoraj wieczorem, na instagramie Szymona Kasprzyka mogliśmy zobaczyć, że Jerzy Janowicz odwiedził Isamu! Znany polski tenisista zawitał do domu YouTubera w Środzie Wielkopolskiej.


Jerzy Janowicz u Isamu


Zresztą to nie pierwszy raz kiedy ten znany sportowiec spotyka się z youtuberami. W kwietniu był on gościem specjalnym na XXVI edycji paintballu z ROJEM w Uniejowie. Wystąpił nawet we wstępniaku podsumowania tej edycji, na kanale u Patryka "ROJA" Rojewskiego.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego odwiedzinach na PZR koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym  opisaliśmy tę relację.


Ponadto okazuje się, że Jerzy Janowicz jest również ogromnym fanem popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive, a w dodatku jest całkiem niezłym graczem, co pokazał na materiałach nagranych wraz z Izakiem, a także Isamu.

Pojawił się także na meczu gwiazd na ESPORT NOW 2016 we Wrocławiu, który komentował Izak. Był również niezapowiedzianym gościem specjalnym na Rich Tour w Łodzi, czego możemy dowiedzieć się z instagrama Izaka.


Janowicz i Izak


To tam prawdopodobnie poznał też innych twórców z Rich Zone. Warto wspomnieć, że Jurek zna również Macieja Dąbrowskiego, prowadzącego kanał Z Dupy!, dlatego, że jego starszy brat Bartosz, również był profesjonalnym tenisistą.


Jak widzicie, to że Jerzy Janowicz odwiedził Isamu, to nie pierwszy kontakt sportowca z polską sceną youtube. Zapewne w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze większej ilości materiałów z Jerzym Janowiczem, na polskim youtube. Jednak na chwilę obecną pozostaje nam kibicowanie mu na najbliższych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Powodzenia!


 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.