Jeleniejaja z nowym kanałem!

Jeleniejaja z nowym kanałem!

Jeleniejaja to kanał komediowy z ponad półmilionową widownią, na którym od niemal trzech lat pojawiają się różnorodne materiały. Twórcy właśnie rozszerzyli swoją działalność o nowy projekt.


Mowa tutaj o świeżym kanale jednego z współzałożycieli tytułowego profilu, Sebastiana. Postanowił on pójść w stronę mockumentów, czyli fikcyjnych historii kreowanych na film dokumentalny przyjmujących formę satyry. Zapowiedź nowych treści znajdziecie poniżej.Kanał Kwiatki Polskie zawiera już debiutancki materiał,traktujący o "ciężkiej" pracy nad polskim morzem. Wystąpili w nim znani twórcy internetowi jak chociażby Maciej Dąbrowski czy Czarek Jóźwik. Film ma oczywiście charakter humorystyczny, który z pewnością spodoba się wszystkim widzom tytułowej trójki.Pierwszy odcinek (patrząc na pozytywne opinie pod nim) przypadł do gustu większości użytkownikom więc zapewne niedługo Sebastian zdecyduje się na opublikowanie kolejnego mockumentu.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.