Jeleniejaja otwierają własny sklep!

Jeleniejaja otwierają własny sklep!

Jeleniejaja to kanał, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dla tych, którzy jednak jeszcze go nie znają - na kanale pojawiają się głównie pranki, czasami piosenki i serie, np. "Grzybowscy". Jeleniejaja powoli zbliżają się do 500 tysięcy subskrybentów i z tej okazji twórcy przygotowali dla widzów wspaniałą niespodziankę.Kanał zbliża się do progu 500 tysięcy subskrypcji. Jeżeli twórcy utrzymają dotychczasowe przyrosty, powinni przekroczyć tę granicę w ciągu 22 dni. Z tej okazji ekipa przygotowała dla swoich widzów specjalną markę odzieżową - Jelenie jaja. Swoje nowo powstałe ubrania chłopaki zaprezentowali w najnowszym filmie.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na końcu tego materiału:


Sklep został założony na Teetres, czyli platformie, na której swoje marki odzieżowe stworzyli również inni YouTuberzy, między innymi Mietczyński i Cyber Marian. Przy okazji założenia sklepu, Jeleniejaja oferują obniżkę cen o 50%, o czym również wspominają w filmie. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia.

 Z racji, że kanał bardzo prężnie się rozwija (o czym ekipa często wspomina pod koniec filmów), twórcy stworzyli specjalną grupę na Facebooku, która zrzesza widzów chętnych do pomocy w nagraniach. Jedyne co należy zrobić, aby wystąpić w filmie, to dołączyć do grupy i śledzić ogłoszenia administratorów.


Więcej o tym dowiecie się z filmu zamieszczonego poniżej:

Ekipa zapowiada, że od dzisiaj będą się pojawiać w ubraniach ich własnej marki na swoich produkcjach. Niestety może to skutkować większą rozpoznawalnością wśród przechodniów i w efekcie nieudanym żartem. Mamy nadzieję, że jednak do takiej sytuacji nie dojdzie, a marka odzieżowa Jelenich jaj będzie się intensywnie rozwijać.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl