Jeleniejaja z mandatem podczas kręcenia filmu

Jeleniejaja z mandatem podczas kręcenia filmu

Nagrywanie materiałów w przestrzeni miejskiej może nieść za sobą różne niespodziewane konsekwencje. Tak też było w przypadku Jelenichjaj, którzy zostali ukarani mandatem. Za co?


Podczas nagrywania materiałów do odcinka z serii "Komentatorzy życia" panowie wsiedli w tramwaj i postanowili zrelacjonować dziejące się tam zawody w siedzeniu w tramwaju i przemieszczaniu się z punktu A do punktu B. Gdy emocje sięgały zenitu do Piotrka i Sebastiana podeszli pracownicy MPK, prosząc ich o bilet. Jak się okazało, panowie jechali na gapę:Kontrola okazała się bardzo sympatyczna i spontaniczna, a pracownicy MPK mieli do siebie duży dystans. Nie wystarczyło to jednak do tego, żeby Piotrek i Sebastian nie musieli płacić mandatów w wysokości 112.40 zł.

Jak widać nie opłaca żartować sobie i bawić się w kanarów, jadąc bez biletów. Z drugiej strony Piotrek i Sebastian bawili się nieźle i prawdopodobnie miło będą wspominać niefortunną kontrolę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.