Jelenejaja pomagają choremu Dawidowi!

Jelenejaja pomagają choremu Dawidowi!

Niektórzy twórcy tworzący filmy na YouTube chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne i zachęcają swoich widzów do wsparcia potrzebujących tego osób. Na kanale Jejeniejaja właśnie pojawił się materiał, w którym to twórcy zwracają się z prośbą o pomoc finansową dla jednego ze swoich widzów, 15-letniego Dawida.


Dawid choruje na białaczkę limfoblastyczną typu B, która stanowi poważne zagrożenie dla jego życia. Oczywiście do prawidłowego i przede wszystkim skutecznego leczenia potrzebne są niemałe pieniądze. Są bardzo ważne, by chłopak z czasem mógł wrócić do pełni zdrowia. Michał, Sebastian i Piotrek z kanału Jeleniejaja postanowili jeszcze bardziej nagłośnić całą akcję, by zbiórka przebiegła szybciej i sprawniej, by udało się zebrać na wyznaczony cel jak największą kwotę. Ich prośbę można odnaleźć pod koniec ich najnowszego filmu.W materiale twórcy dziękują widzom także za ich zaangażowanie w ubiegłym roku, w którym to w podobnych akcjach udało się wesprzeć 3 inne potrzebujące osoby. Takie akcje naprawdę bardzo się chwali, bo bez wątpienia jest to cenne wykorzystanie swojej niemałej popularności. Oby było ich jak najwięcej, bo bez wątpienia stanowią realną pomoc w trudnym czasie zarówno dla samych potrzebujących jak i ich rodzin.

Wszelkie odnośniki do wsparcia akcji chociażby symboliczną kwotą możecie odnaleźć w opisie filmu bądź pod tym lub tym linkiem.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.