Jedyna słuszna wersja zwiastuna Wiedźmina podbija internet

Jedyna słuszna wersja zwiastuna Wiedźmina podbija internet

Kilka dni temu do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun serialu Wiedźmin od Netflixa. Materiał spotkał się z różnymi, często skrajnymi opiniami. Teraz internet podbija jednak nowa wersja trailera, która powinna spodobać się każdemu.


Jedną z najczęściej przewijających się negatywnych opinii dotyczących teasera Wiedźmina była rzekomo nieudana oprawa muzyczna. Użytkownicy często proponowali użycie muzyki podobnej z gry od CD Projekt RED. Na pomoc przyszedł twórca kanału "Na Gałęzi", który postanowił podłożyć ścieżkę dźwiękową z gry pod nowy zwiastun Wiedźmina.Ta wersja trailera zdecydowanie bardziej przypadła do gustu odbiorcom, a niektórzy z nich zaproponowali podłożenie muzyki z gry pod każdy z odcinków nadchodzącego serialu. Przy okazji tej produkcji, warto przypomnieć jeszcze jedną wersję trailera Wiedźmina, która została stworzona przez Cyber Mariana w 2014 roku. Twórca wyprzedził Netflixa o kilka lat, tworząc wtedy coś takiego:A wy, którą wersję zwiastuna wybieracie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.