JDabrowsky ponownie został ojcem!

JDabrowsky ponownie został ojcem!

JDabrowsky poinformował na Instagramie o narodzinach swojego drugiego dziecka - także córki. Przyszła ona na świat 22 marca o godzinie 1:23 w nocy.


W styczniu zeszłego roku informowaliśmy Was o narodzinach pierwszego dziecka Janka Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Nieco ponad rok później mamy do przekazania kolejną tego typu nowinę.

Na profilach społecznościowych młodych rodziców pojawiły się zdjęcia pełne radości z przybycia na świat drugiej już córki. Jak poinformował JDabrowsky - stało się to 22 marca o godzinie 1:23 w nocy. Dodatkowo pojawił się komentarz z jego strony:
 Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe. Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie - szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału.

Poniżej znajdziecie wpisy influencerów: 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)


Źródło: Instagram (@sylwiaprzybysz)

Parze oczywiście gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w wychowaniu kolejnej córki!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.