JDabrowsky i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami!

JDabrowsky i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami!

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz podzielili się z odbiorcami pozytywną informacją - para za kilka miesięcy zostanie rodzicami. Twórcy opublikowali na Instagramie zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń.


Na profilu Janka, jak i Sylwii pojawiły się posty  potwierdzające wszelkie doniesienia. Opisy zdjęć wstawionych przez twórców są pełne radości i optymizmu.

Wpis JDąbrowskiego zawiera zdjęcie USG oraz nieskrywane zadowolenie z możliwości zostania rodzicem. Jak twierdzi Janek - "jestem przeszczęśliwym przyszłym tatusiem, który nie może się doczekać aż będzie mógł pocałować w czółko przyszłą Dąbrowską/Dąbrowskiego".
U Sylwii mamy do czynienia z podobnym wpisem, lecz zamiast zdjęcia USG widzimy przyszłą mamę w pełnej okazałości. W imieniu swoim i Jasia, influencerka wypowiada się następująco: "obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki". 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band


Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Jankowi, jak i Sylwii oczywiście gratulujemy i życzymy szczęścia!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.