Jcob

Jcob "zniszczył system". Po zgoleniu brody wszedł do sklepu i...

Trwa charytatywny 72-h livestream fifaczy. Informowaliśmy was o nim na naszej stronie, a na bieżąco przypominamy wam o całej zbiórce na naszym fanpage'u. Wczoraj transmisję prowadził Jcob, który wieczorem musiał (przez widzów) się ogolić. Właśnie dlatego dziś postanowił coś sprawdzić.


Zacznijmy jednak od początku. Skąd decyzja o zgoleniu zarostu? Jcob powiedział na wczorajszym livestreamie, że się zgoli, gdy tylko kwota przeznaczona na charytatywny cel przekroczy 30 tysięcy złotych. Widzowie dali z siebie wszystko i wspierając potrzebujące dzieci, doprowadzili do tego, że w nocy Jcob musiał się ogolić.

Zaraz po tym, gdy twórca to zrobił, wszyscy jego widzowie zaczęli pisać Jcobowi, że wygląda na znacznie młodszą osobę. Jedni się śmiali, a inni nawet nie poznawali YouTubera. Sami na naszym instagramie opublikowaliśmy taki post:Średnia wieku fifaczy znacząco uległa zmniejszeniu 😂😂


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika APYnews.pl (@apynews)


Pojawiły się dziesiątki komentarzy mówiące o tym, że Jcoba będą już teraz pytali o dowód przy próbie kupna alkoholu w sklepie. YouTuber postanowił samemu to przetestować. Chyba nie musimy tłumaczyć co się wydarzyło. Po prostu obejrzyjcie filmik Jcoba umieszczony na jego fanpage'u:


ZNASZ SIĘ NA YOUTUBE? ROZWIĄŻ QUIZ, W KTÓRYM ZGADUJESZ  YOUTUBERA PO TYTULE JEGO FILMU. KLIKNIJ TUTAJ!


Komentarze pod postem mówią same za siebie:

zniszczyl-system

To na tyle w tej sprawie! Przy okazji odsyłamy Was na charytatywnego livestreama, o którym wspomnieliśmy przy okazji tego wpisu. Wczoraj nadawał właśnie Jcob (w towarzystwie N3jxioma i Dev'a), a teraz streamuje Lachu wraz z Vibem. Oglądajcie i wspierajcie potrzebujących razem z nami i tysiącami innych osób! Naprawdę warto.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.