Jcob z własną marką ubrań

Jcob z własną marką ubrań

Nikogo nie powinno już dziwić, że kolejny YouTuber otwiera swój własny sklep z koszulkami. Prawie każdy większy twórca posiada przecież własną markę odzieżową, którą stale rozwija. W kolekcjach pojawiają się nowe wzory, czy też gadżety w postaci kubków, naszyjników itd. Jcob postanowił także stworzyć swój własny sklep - z naciskiem na "własny".


Wczoraj bowiem na kanale Jcoba pojawił się materiał, w którym to twórca postanawia poinformować swoich widzów o pewnym projekcie, nad którym pracował intensywnie od czterech miesięcy. Mowa oczywiście o sklepie odzieżowym noszącym dumną nazwę "JcobEleven" . Sprawa jest o tyle wyjątkowa, że Jakub postanowił poprowadzić działalność na własną rękę i nie wtrącać do swojej marki pośrednich producentów. Wszystko to ze względu na najwyższą jakość, jaką chce uzyskać, a jest to możliwe tylko wtedy, kiedy sam będzie brał czynny udział w produkcji odzieży. Dlatego też studio oraz magazyn urządził w swoim własnym pokoju. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć materiału o nowym projekcie Jcoba to zapraszamy poniżej:
Musimy przyznać, że koszulki wyglądają elegancko i nie możemy doczekać się kolejnych wzorów. Na razie dostępny jest jeden w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. Oprócz loga na koszulce znajdziemy metkę żakardową, która dokańcza kompozycję t-shirtu.
Tak prezentuje się biała koszulka z pierwszej serii JcobEleven. Dostępna jest w pięciu rozmiarach - XS, S, M, L, XL. Tak prezentuje się biała koszulka z pierwszej serii JcobEleven. Dostępna jest w pięciu rozmiarach - XS, S, M, L, XL.

Pod koniec materiału ogłoszony został również konkurs, w którym do wygrania jest oczywiście koszulka. Wystarczy, że wejdziecie na oficjalny fanpage sklepu JcobEleven i przeczytacie najnowszy post.


Co sądzicie o sklepie JcobEleven? Czy to dobry krok ze strony tego twórcy? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.