Włodek Markowicz i Jaok ze wspólnym kanałem na YouTube!

Włodek Markowicz i Jaok ze wspólnym kanałem na YouTube!

Kanał Włodka Markowicza od dłuższego czasu opiera się głównie na rozmowach z przeróżnymi ciekawymi osobami. Od kilku miesięcy jednak nie pojawił się na nim jakikolwiek materiał - na portalach społecznościowych również panowała niezręczna cisza, która na szczęście własnie została przerwana.
Włodek Markowicz postanowił ruszyć z całkowicie nowym projektem, który prowadzony nie będzie jednak na jego głównym kanale, a na dopiero co założonym. Mowa tutaj o przedsięwzięciu "Janusz Markowicz" powstałym wraz z reporterem Mikołajem Januszem. Na profilu pojawiać się będą rozmowy tych dwóch Panów na przeróżne tematy.
Kanał nie jest pomyślany jako przedsięwzięcie biznesowe czy PR-owe. Rozmawiamy bo czujemy taką potrzebę i będziemy kontynuować, dopóki wychodzić będzie nam to naturalnie i sprawiać przyjemność. Z rozmów nic nie wycinamy. Mówimy prawdę, a na pewno dążymy do niej. To co mówimy, mówimy zgodnie z najlepszą wolą i stanem wiedzy.

Zamieszczone zostały już na nim dwa podcasty zahaczające o naprawdę kontrowersyjne i interesujące kwestie. Każda z rozmów trwa ponad godzinę, co w pierwszej chwili może przytłaczać, lecz myślimy, że jeśli macie akurat wolny czas to warto posłuchać co zarówno Włodek, jak i Janusz mają do przekazania.
Tym samym czekamy również na materiały na głównym kanale Włodka. Nie wiadomo kiedy one się pojawią, lecz miejmy nadzieję, że już niebawem!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.