Jakóbiak w końcu odpowiada na krytykę na jego temat

Jakóbiak w końcu odpowiada na krytykę na jego temat

Łukasz Jakóbiak po raz pierwszy odniósł się dziś do nieprzychylnych komentarzy ze strony odbiorców odnośnie produkcji „Visualisation Level Up”, o której pisaliśmy chociażby tutaj. „Poziom wypowiedzi świadczy o wypowiadającym, a nie o adresacie” – napisał.

Twórca wypowiedział się o zaistniałej sytuacji i własnej perspektywie na swoich kanałach społecznościowych. Podziękował mediom na całym świecie za wsparcie jakim go obdarzyli i stwierdził, że tak naprawdę odniósł sukces - wbrew temu - co sądzą o jego pomyśle rodacy.Jakóbiak skrytykował także polską mentalność, przytaczając słowa Andrzeja Śmiecha – „W Polsce litość dostajemy za darmo – na zazdrość trzeba sobie zasłużyć”. To dosyć mocne słowa, zwłaszcza, że lwią część swojej kariery zbudował właśnie w naszym kraju, przede wszystkim dzięki wywiadom z gwiazdami „rodzimego podwórka”.

Twórca pochwalił się również zwiększoną ilością sprzedanych biletów na jego wykłady motywacyjne, co uważa za kolejny z czynników potwierdzających jego zwycięstwo. Pytanie tylko - czy taki sukces jest opłacalny względem rys na jego wizerunku, które powstały w wyniku nietypowego formatu.

Dodatkowo, na swoim Snapchacie, Jakóbiak wspomina o tym jaką pozytywną famą cieszy się jego przedsięwzięcie, przedstawiając screeny zdjęć od osób, które mieszkają między innymi w USA - wspierające jego działania, aby dostać się do popularnego show.Prawdopodobnie głównym powodem, dla którego Łukasz Jakóbiak postanowił ustosunkować się do całej sytuacji jest opublikowany niedawno materiał znanego internetowego komika H3h3Productions, o czym wspominaliśmy tutaj. To jego film spowodował znaczący wzrost zainteresowania całym pomysłem polskiego twórcy na arenie międzynarodowej, podgrzewając jeszcze bardziej atmosferę w Polsce.

Co Wy o tym sądzicie? Czy twórcę 20m2 niesłusznie zmieszano z błotem? Traktujecie to jako sukces czy jednak porażkę? Piszcie!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl