Jake Paul mówi, że jest dobrym wzorem do naśladowania dla młodzieży

Jake Paul mówi, że jest dobrym wzorem do naśladowania dla młodzieży

Postać zagranicznego Youtubera Jake'a Paula na pewno każdemu jest znana, zwłaszcza zważywszy na okoliczności minionych miesięcy. Jego nadpobudliwe i lekkomyślne zachowanie sprawiło, że w jednej chwili odwróciło się od niego setki tysięcy osób. Mimo tego twórca wciąż twierdzi, że jest przykładem dla wielu dzieci.


Jakiś czas temu do amerykańskiego porannego talk-showu został zaproszony kontrowersyjny YouTuber. Wypowiedział się on między innymi na temat konsekwencji jego lekkomyślnego zachowania, z jakimi się spotkał na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy oraz opowiedział o swoim poparciu wobec kontroli broni palnej. Na pytanie związane z jego ogromną publicznością, która liczy ponad 14 milionów subskrybentów, stwierdził, że jest to dla niego "zaszczyt, a zarazem wielka odpowiedzialność".
"Kiedy obserwuje cię dużo ludzi i dostajesz wiele wyświetleń, czasami chcesz... przenieść je na wyższy poziom i musisz wiedzieć, gdzie jest ten poziom".

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej:W dalszej rozmowie z Michaelem Strahanem z Good Morning America Jake stwierdził, że "jest niedoskonałym wzorem do naśladowania", przez co właściwie powiedział, że jest właśnie odpowiednim wzorem dla młodych ludzi. Chodziło bowiem mu o to, że wiele dzieci jest zastraszanych w szkołach czy wśród rówieśników. Dlatego też według niego muszą mieć przykład, jak sobie z tym radzić i myśleć pozytywnie. Dzięki temu, że on sam nie jest doskonały, to może być lepszym, bardziej realistycznym przykładem do naśladowania niż ktoś, kto jest sztucznie doskonały.

Jest to całkiem odważna wypowiedź Jake Paula, nie można mu jednak całkowicie odmówić racji, bo wzorowanie się na kimś kompletnie sztucznym nigdy nie wychodzi dobrze. To, że Jake idealny nie jest wie każdy, a on robi z tego swój atut i może z jednej strony słusznie? Dobrze jest pokazać młodszym internautom, że nie jesteśmy idealni i nie ma w tym nic złego.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.