Jake Paul wygrywa walkę z Gibem i rzuca wyzwanie KSI!

Jake Paul wygrywa walkę z Gibem i rzuca wyzwanie KSI!

W listopadzie ubiegłego roku odbyła się walka, która póki co jest największym tego typu wydarzeniem sportowym związanym z platformą YouTube. W Staples Center w Los Angeles odbył się rewanżowy pojedynek bokserski pomiędzy Loganem Paulem, a KSI. Dwa dni temu natomiast, w podobnych okolicznościach zmierzyli się ze sobą Jake Paul oraz Ali Eson Gib, a zwycięstwo w tej walce odniósł młodszy z braci Paul, który poczuł się na tyle pewnie, że rzucił wyzwanie KSI


Walka, którą stoczyli Jake Paul oraz Ali Eson Gib, choć nie była wydarzeniem tak bardzo medialnym jak pojedynek KSI oraz Logana Paula, wciąż zainteresowała bardzo dużą ilość widzów, którzy sięgnęli po PPV oraz bilety na ten event. Transmisją walki ponownie zajęła się platforma DAZN, a pojedynek zakończył się wygraną Jake'a Paula, który zdołał pokonać Giba już w pierwszej rundzie. W wywiadzie, który odbywał się w oktagonie chwilę po zakończeniu walki, Jake Paul rzucił wyzwanie KSI. Brytyjski twórca oraz raper bez chwili namysłu zaakceptował propozycję walki, a następnie wdał się w słowną przepychankę z prawdopodobnym przyszłym przeciwnikiem. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądała wspomniana sytuacja:Walka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona jednak wygląda na to, że zarówno Jake Paul jak i KSI są nią zainteresowani. Jest za pewne kwestią czasu kiedy dowiemy się więcej dokładnych informacji na temat tej wysoce prawdopodobnej potyczki.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.