Jake Paul skrytykowamy po tweecie dotyczącym radzenia sobie z lękami

Jake Paul skrytykowamy po tweecie dotyczącym radzenia sobie z lękami

Jake Paul, popularny twórca internetowy, opublikował na swoim Twitterze wpis zawierający porady dotyczące radzenia sobie ze stanami lękowymi. Społeczność skrytykowała podejście influencera do tego stopnia, że ten musiał usunąć posty z profilu.


Wczoraj (18.02) na Twitterze użytkownicy nie pozostawili suchej nitki na Jake'u Paulu. Twórca opublikował bowiem przemyślenia dotyczące lęków oraz kilka porad jak z sobie z nimi radzić:


Pamiętaj, lęk jest stworzony przez ciebie.

Czasami musisz po prostu pozwolić życiu toczyć się swoim rytmem i przypomnieć sobie o byciu szczęśliwym i pamiętać, że rozwiązania w końcu przyjdą.

Zrelaksuj swój umysł.

Idź na spacer.

Porozmawiaj z przyjacielem.

Po wstawieniu powyższego tweeta, Jake Paul postanowił podzielić się ze społecznością jeszcze jednym przemyśleniem: "twoje lęki będą narastać wyłącznie wtedy, kiedy im na to pozwolisz". Na koniec tego wpisu wyraził niezadowolenie z krytyki użytkowników, którzy - według niego - nie rozumieją, że przez takie posty zwiększana jest świadomość osób zmagających się ze stanami lękowymi.

Posty zostały już usunięte z internetu, ale jak wszyscy dobrze wiemy - w internecie nic nie ginie.

 

Co sądzicie o tweetach Jake'a Paula? Dajcie znać w komentarzach!


Źródło: Twitter

 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.