Jak to robi... czyli nowa seria Boxdela!

Jak to robi... czyli nowa seria Boxdela!

 

Boxdel, znany ze swoich ciekawych, lecz kontrowersyjnych filmów wystartował z nową serią. "Jak to robi..." to odkrycie kart internetowych gwiazd, które odniosły sukces w serwisie YouTube. Pokaże nam co kryje się za kurtyną świata YouTuberów oraz przybliży drogę do sukcesu na scenie internetowych sław. Świetny pomysł!


Powód zmian był prosty, chodzi o powtarzalność czyli ciągłe wałkowanie jednego schematu. Aktualne serie nam nie przeszkadzały, a wręcz przeciwnie! Czekaliśmy na każdy maraton oraz odcinek Boxdela, lecz powiew świeżości też jest miło widziany! Patyczak z głową Boxdela nadaje humoru oraz pozwala luźniej odbierać treść video.


Na kanale pojawił się już pierwszy odcinek! Nosi tytuł "Jak to robi ... SEXMASTERKA", prowokacyjna YouTuberka, która tematyką swojego kanału oraz nagością na snapchatcie wzbudza kontrowersje wśród wielu widzów jak i YouTuberów. Boxdel w swoim filmie przedstawia sztuczki, które stosuje Aniela i pokazuje zaplecze jej kanału. Najciekawszym faktem jest "zapożyczanie treści z portali internetowych". Sexmasterka słowo w słowo czyta różne artykuły na popularnych serwisach takich jak WirtualnaPolska, Onet czy NaTemat i robi z nich film, jedyne co jest jej to ładna twarz oraz głos. Intrygujący jest też fakt, że Aniela na swoim drugim kanale - fitdevangel zachowuje się jak zwykła pozbawiona półnagich strojów dziewczyna. Wygląda na to, że kanał SexMasterka to alterego Anieli, które zaskakuje nas z dnia na dzień.
 

A Wy co myślicie o serii Boxdela? Oglądacie SexMasterke? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl