Jak się bawią dziewczyny na YouTube, czyli TOP 5 challenge'y!

Jak się bawią dziewczyny na YouTube, czyli TOP 5 challenge'y!

Pamiętacie Abstrachuje TV. i challenge z Oreo? Challenge zawsze w modzie i bardzo popularny wśród YouTuberów.  Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się trochę jak w wyzwaniach radzi sobie żeńska część YouTuba.


NO TO OREO CHALLENGE


Challenege Oreo podjęły również Szparagi. Tytuł filmiku “Wyliż się z tego”. Natalia oszukiwała? Która z dziewczyn wygrała wyzwanie?  Zdradzimy, że zadanie dla przegranej jest na total dresie.
CHALLENGE DAY W PIEKLE!


Lisie Piekło to kanał nietypowy, a jego format jest niesztampowy. Paulina dostała wyzwanie od RedLipstickMonster - nagrać filmik z tego jak planuje swój dzień. Nie zawiodła dużą dawką humoru i zrobiła to, ale oczywiście po swojemu, efekt zobaczycie tutaj:
7 SECOND CHALLENGE


A jak już mówimy o RedLipstickMonster to  niedawno również podjęła challenge z Jessicą Mercedess. Tematyka odcinka była inna niż to co zazwyczaj prezentuje Ewa. Dziewczyny miały 7 sekund, np. na przeliterowanie swojego imienia od tyłu.
A więcej możecie sprawdzić tutaj:
JAPAN ZJADAM?


Agnieszka Grzelak i Banshee zagrały w japońską grę do której same stworzyły postaci, a potem...je zjadły!
Ale nie na tym polegał ich challenge, a na walce swoimi postaciami na ringu. Kto wygrał? Zobaczcie tutaj:
JENGA CHALLENGE


I mamy kolejną grę w challenge'u! GramPaula zagrała w Jenge, tym samym wykonując wyzwanie. Wielu z Was taki challenge przy pomocy tej gry może zrobić w domu.
Drewniane klocki, które układamy w wierzę? Niby nic prostszego, a jednak jest przy tym dużo zabawy, ale też mnóstwo pokładów cierpliwości i precyzji.
Jak poradziła sobie GlamPaula zobaczcie tutaj:
Który challenge podobał Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.